Najzdravšie nápoje pre náš organizmus_časť 4

14.05.2015
in Category: Kulinárstvo, Zábava
0 1209 1
Najzdravšie nápoje pre náš organizmus_časť 4

Najzdravšie nápoje pre náš organizmus_časť 4

KOKOSOVÉ MLIEKO Na rovnováhu v tele!
Vyrovnáva množstvo kyselín a zásad, znižuje objem kyseliny močovej a zbavuje telo jedov. Neobsahuje kalórie ale má veľa minerálov a stopových prvkov.

DŽÚS Z GRANÁTOVÝCH JABĹKKrvný obeh!
Prítomnosť antioxidantov zabezpečuje ochranu pred nánosmi v cievach a vznikom nádorových ochorení. Tento nápoj obsahuje 77 % vody, veľa sodíka, draslíka, vitamínov C, B a A.

ŠŤAVA Z RAKYTNÍKAProti stresu!
Odstraňuje únavu, posilňuje imunitu, zlepšuje zrak a lieči boľavý žalúdok. Bobule rakytníka obsahujú 10-krát viac vitamínu C ako pomaranč. Vitamín B, kyselina listová, železo, horčík a mangán blokujú škodlivé účinky stresových hormónov.

BRUSNICOVÁ  ŠŤAVA Proti infekcii močových ciest!
Ak trpíte častým behaním na záchod a trápi vás zápal močových ciest a močového mechúra, niet lepšieho prírodného lieku.V bobuliach sú prítomné aj 3-omega mastné kyseliny a množstvo vitamínu C a K. Výborný pomocník a doktor pri hnačkách, bolestivej menštruácii a pri chrípke.

JABLČNÝ OCOTNa stres a nadváhu!
Jablčný ocot obsahuje priemerne 5 % kyseliny, je bohatý na minerály a má nízky obsah prírodného cukru a vitamínov. Ten kto ma problém s tukom, toto je ideálny spaľovač tukov. Pomáha zastaviť hnačku, zvyšuje okysličovanie krvi, zlepšuje metabolizmus, posilňuje trávenie, zabraňuje zubným kazom, pôsobí ako dezinfekcia proti črevným parazitom a zvyšuje zrážanlivosť krvi.

, , , , , , , , , , ,

Love art in yourself, and not yourself in art.

View my other posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *